Tesbih Var İade Şartları

 İADE ŞARTLARI

İade süresi kaç gün?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,
• İade formu,
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

tesbihvar.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri , ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İsim yazılı modellerde iade yapılabiliyor mu?

İsim yazılı tesbih veya yüzük modellerinde üretimden kaynaklı bir hata varsa bu telafi edilir ancak bunun dışında bir sebepten dolayı iade veya değişim kabul edilmemektedir.

 

İade bedeli hesabıma kaç günde yansır?

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Tahsilat ücretlerini iade sırasında geri alabilir miyim?

Ürün iade işlemlerinde kapıda ödemelerde alınan 8 TL’lik tahsilat ücretleri, hesabınıza geri iadesi yapılmaz. Sadece ürün tutarı iade edilir.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra ürünü Kargo ile tarafımıza gönderiniz.

İade ve Değişimlerde Kargo Ücretleri

Kargo ile yaptığınız iade ve değişim amaçlı gönderimlerde, gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.